Pracownia

5225N ARCHITEKTURA to my: Anna i Jakub Gurda. Jest nam bardzo miło, że nas odwiedziliście.

52 25 0N – szerokość geograficzna Poznania -naszego miasta – bo tu się wychowaliśmy, mieszkamy, projektujemy, zmieniamy najbliższą nam przestrzeń. Co nie oznacza, że nie zaprojektujemy nic na drugim końcu świata.

Projektujemy ciekawe domy, wnętrza prywatne czy biurowe, rzeczy małe i duże. Funkcjonalne, spójne, dostosowane do Twoich potrzeb. Skala nie ma znaczenia…czasem projekt szafki jest bardziej interesujący od projektu domu.

Projektowanie jest dla nas jak tlen – niezbędne do życia. Lubimy kreatywne rozwiązania. Mamy otwarte głowy pełne świeżych pomysłów.

Inspiruje nas dosłownie wszystko – ludzie, rozmowy, miejsca, chwile. Fascynuje kolor biały i drewno.

Potrafimy wysłuchać, doradzić, podpowiedzieć, pomóc przejść przez budowlaną zawieruchę. Interesuje nas kim jesteś, jak żyjesz , czego potrzebujesz. Im lepiej Cię poznamy tym bliżej ideału będzie to, co razem stworzymy…

Jesteśmy w branży od 2007roku. Na swojej drodze zawodowej spotkaliśmy wielu wspaniałych ludzi – fachowców w swojej branży i to z nimi współpracujemy, żeby projekty z papierowej  wersji zaczęły po prostu żyć.

Zacznijmy coś razem! Przyjdź, zapraszamy! Porozmawiajmy o Twoim projekcie…

 

 

Anna Gurda, mgr inż. architekt

Dyplom na Wydziale Architektury na Politechnice Poznańskiej w Poznaniu.
Członek Wielkopolskiej Izby Architektów WP-0974

Uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie w specjalności architektonicznej bez ograniczeń nr WP-OIA/OKK/UpB/29/2011

 

Jakub Gurda, mgr inż. architekt

Dyplom na Wydziale Architektury na Politechnice Poznańskiej w Poznaniu.